Oranje Konin zwycięstwo

Zwycięstwo Oranje Sport Konin w KKS Winter Cup

W niedzielę 25 stycznia chłopcy trenujący w Klubie Sportowym Oranje Sport Konin z rocznika 2007, której trenerem jest Przemysław Wełnicki, wzięła udział w turnieju Winter Cup 2015 organizowanym przez KKS Kalisz.

Oranje Konin wystawiło 2 zespoły, poza tym udział wzięły takie drużyny jak KKS Kalisz I, KKS Kalisz II, Pogoń Zduńska Wola, Akademia Piłkarska Ostrzeszów i Antonio Jarocin.

Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym. Turniej ten wywołał mnóstwo pozytywnych emocji, pokazał pełne zaangażowanie zawodników, a bezkonkurencyjnym zespołem było Oranje Konin I, które wygrało wszystkie mecze i zajęło I miejsce. Oranje Konin II zakończyło turniej na miejscu siódmym.

Wszystkie drużyny świetnie się bawiły, pokazały dużo pięknych zagrań i goli. Zawodnicy wiedzieli, że najważniejsza jest zabawa i radość z gry. Na trybunach zasiadło dużo kibiców (drużyna Oranje Konin również była wspierana przez duże grono rodziców) przez co stworzyła się świetna atmosfera do rozgrywania turnieju.

Na koniec wręczono każdemu zawodnikowi pamiątkowe medale, a drużynom dyplomy i puchary. Dodatkowo przyznane zostały nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju, którym został piłkarz Oranje Konin I – Rafał Iwiński.