image044-1030x692

Zimowy Obóz Piłkarski za nami

„Zimowy Obóz Piłkarski w Nowej Rudzie” już za nami. W dniach od 01.02 do 07.02.2014 chłopcy z Oranje Sport Konin oraz Oranje Sport Poznań przebywali w Centrum Sportowo Turystycznym w Nowej Rudzie.

Zawodnicy spędzili ze sobą bardzo aktywnie siedem dni. Pobudka, śniadanie, trening , zabawa na basenie z aquaparkiem, obiad, drugi trening, kolacja, kontakt z rodzicami, sprzątanie pokoju, toaleta wieczorna, cisza nocna… tak mijały dni. Oprócz integracji i wspólnych nowych znajomości, nowych nabytych umiejętności piłkarskich nabyliśmy również wiedzę ogólną na wycieczkach do Kopalni Złota czy kopalni w Nowej Rudzie. Staliśmy się geologami i poznaliśmy pracę oraz ciekawostki z życia i pracy górników.

Zagraliśmy kolejne udane sparingi m.in. z drużynami: Wawel Kraków, Poznaniak Poznań, Piast Nowa Ruda czy Złoci Złotkowo. Na obozie pracowaliśmy bardzo dużo nad techniką, kontrolą piłki, inicjacją pojedynku w grze 1X1 oraz prawidłowym odbiorem piłki.

Wszyscy wróciliśmy zadowoleni, uśmiechnięci i… troszkę zmęczeni, ale już nie możemy doczekać się następnego obozu letniego, który rozpocznie się 29. czerwca 2014 w Hotelu „Daglezja” w Kórniku pod Poznaniem gdzie będziemy trenować z trenerami z Holandii…

Do zobaczenia w Kórniku!!!

0 komentarzy

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>