Oranje Sport

Obóz piłkarski „Jan Korte School” – Kórnik

W dniach 29 czerwca – 4 lipca 2014 r. zawodnicy szkółek Oranje Sport Konin oraz Oranje Sport Poznań uczestniczą w polsko-holenderskim obozie piłkarskim „Jan Korte School”. Połowa obozu już za nami – jesteśmy już po trzecim dniu obozu sportowego w Kórniku!

W ramach współpracy z „Jan Korte School”, sztab szkoleniowy wraz z Janem przyjechał do nas, zobaczyć jakie postępy uczynili nasi podopieczni. Od samego początku wzięliśmy się ostro do pracy. Codziennie 4 godziny na boisku, to idealna okazja dla młodych chłopców z Oranje do doskonalenia swoich umiejętności.

Zaangażowanie, pasja oraz metodyka pracy udziela się również trenerom Oranje Sport, dla których ten obóz jest istnym obozem szkoleniowym. Wieczorne spotkania z Holendrami, liczne rozmowy, korekty podczas zajęć oraz otwartość trenerów z zagranicy to idealne środowisko do doskonalenia swojego warsztatu trenerskiego.

Wczoraj odwiedziliśmy Zamek Kórnicki, wspaniałe historyczne miejsce zauroczyło naszych piłkarzy oraz piłkarki. Pogoda dopisuje, hotel Daglezja gościnny jak zawsze… Nic tylko trenować dalej! Do zobaczenia!

0 komentarzy

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>