SONY DSC

Maluchy na Euro :) :) :) :) „Oranje Euro mini Cup 2016”

Dnia 21 maja na boisku sportowym ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 9 w Koninie odbył się towarzyski turniej piłki nożnej dla dzieci „ORANJE EURO MINI CUP 2016″. W turnieju wzięło udział ponad pięćdziesiąt  najmłodszych dzieci naszego klubu  z roczników 2009,10,11 i 2012. Zagrały drużyny Oranje Konin, Oranje Turek i gościnnie GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym”. Każda z ekip „reprezentowała” drużynę z Mistrzostw Europy FRANCJA 2016. Chłopcy zagrali w tak znamienitych reprezentacjach jak:

Hiszpania, Niemcy, Francja, Belgia, Portugalia, Włochy, Polska, Anglia, Czechy, Irlandia. Dla wielu dzieci naszego klubu była to pierwsza tego typu przygoda piłkarska.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas rozgrywek zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Na zakończenie zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i słodycze.

Po podsumowaniu turnieju dla  dzieci do rywalizacji na boisku przystąpili rodzice a dokładnie tatusiowie. Odbył się pierwszy w historii mecz pomiędzy rodzicami Oranje Konin a Oranje Turek. W pierwszym meczu więcej bramek udało się strzelić rodzicom z Konina. Rewanż już niedługo w Turku.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za piękny doping oraz zaangażowanie na boisku dając jednocześnie świetny przykład młodym sportowcom. Zapraszamy do pięknej  galerii zdjęć.

Brawoooo młodzi piłkarze !!!!

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>